Temizlik hizmetleri şirketi olarak sabit temizlik personelinde çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız öngörüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır. Programla birlikte oluşturulacak Temizlik Hizmetleri personel kadrosu belirlenir.

 

 

*Ofis ve Büro Temizliği;

Temizlik hizmetlerinin önemli bir parçasıdır. Günün çok büyük bir bölümünün geçtiği ofis ve bürolarda çalışırken göze güzel görünmesinin yanı sıra temiz ve hijyenik olması da çok önemlidir.

Temizliği düzenli ve sürekli olarak yapılan bürolarda temiz ve hijyenik bir ortam olacağından büro çalışanlarının motivasyonu artacağı gibi, sağlık açısından da sorun yaşamazlar. Düzenli temizlenen bürolarda kir ve mikrop barınma oranı azalır.

 

*İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaattan almış olduğumuz daire veya iş yerinizde ,inşaat ve tadilat bitiminden sonra temizlik önem arz eden bir konu olup özen gerektirmektedir. İnşaat sonrası temizlikte asıl problem kaba atıklar temizlendikten sonra başlamaktadır. Maalesef özensiz bir şekilde yapılan işçilikler sonucunda parke ve fayanslarda yoğun şekilde inşaat atığı kalmaktadır. Bunlara ek olarak boya izleri, çimento kalıntıları, yapışkan izleri, silikon atıkları ve kenarda köşede kalan tozlar dahil yapılarda ciddi bir temizlik işçiliği gerektirmektedir. İnşaat Sonrası ev ve  iş yeri Temizliğinde Pozitif temizlik şirketinden en çok talep edilen hizmetlerdendir. Bizimle irtibata geçmeniz halinde sizlere daha detaylı bilgi  verilecektir.